Automechanik

Úspěšná a dynamicky se rozvíjející společnost Louwman Motor Praha s.r.o., autorizovaný prodejce vozů Toyota, v současné době rozšiřuje svůj tým v Praze o schopné lidi a hledáme kandidáta na pozici: Automechanik.

Požadujeme :

  • dokončené vzdělání v oboru automechanik
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • základní znalost práce na PC
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • smysl pro pořádek
  • chuť do práce a zápal pro věc

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • perspektivní a zajímavou práci v dynamickém kolektivu
  • odborná školení a zvýšení kvalifikace
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • pracoviště Praha 5 Zličín
  • přátelský kolektiv
  • možnost výhodného zaměstnaneckého operativního leasingu na vůz

Pracovní náplň:

  • příprava nových vozů pro prodej
  • montáže originálních doplňků a příslušenství
  • pravidelná údržba vozů Toyota
  • běžné pozáruční opravy vozů Toyota
  • měření a seřizování geometrie náprav
  • pneuservis
  • diagnostika

Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici, zašlete své strukturované životopisy s názvem Automechanik na emailovou adresu: r.odraska@louwman.cz

Jednička ve spolehlivosti TÜV zpráva 2016 Toyota Reliability No.1

Toyota

SVĚTOVÁ

ZNAČKA Č.1