Přípravář ojetých vozidel - brigáda

Úspěšná a dynamicky se rozvíjející společnost Louwman Motor Praha s.r.o., autorizovaný prodejce vozů Toyota, v současné době rozšiřuje svůj tým v Praze o schopné lidi a hledáme kandidáta na pozici: Přípravář ojetých vozidel - brigáda.

Pracovní náplň:

příprava vozidel pro Evidenční kontrolu
příprava vozidel na STK
příprava vozidel na servis
příprava vozů před prodejem
odvoz a svoz vozů z myčky
udržování vozů v čistém a provozu schopném stavu
manipulace s vozy a jejich parkování
vše potřebné spojené s provozem autobazaru

Požadujeme:

  • smysl pro pořádek a organizaci
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • včas, efektivně a kvalitně provedenou práci
  • základní znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pracovní nasazení a časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení za odpracované hodiny - 130 Kč/hod.
  • přátelský kolektiv
  • Práce je vhodná pro aktivního seniora

Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici, zašlete své strukturované životopisy s názvem Automechanik na emailovou adresu: l.vendegova@louwman.cz

Jednička ve spolehlivosti TÜV zpráva 2016 Toyota Reliability No.1

Toyota

SVĚTOVÁ

ZNAČKA Č.1