Recepční / Administrativní podpora prodeje Toyota Louwman - Louwman Motor Praha s.r.o.

Společnost Louwman Motor Praha , s. r. o. hledá pro provozovnu v Praze kandidátku na poziciRecepční/Administrativní podpora prodeje

Náplň práce:

  • Administrativní podpora prodejního týmu
  • Komunikace s klienty, dodavateli
  • Obsluha recepce (telefony, maily, správa zasedací místnosti)
  • Různé úkoly spojené s chodem kanceláře

Požadujeme :

  • Dokončené středoškolské vzdělání
  • Výborná znalost ČJ
  • Znalost AJ vítána
  • Znalost práce s MS Office
  • Reprezentativní vystupování, komunikativnost, spolehlivost, organizační schopnosti s určením priorit

Nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou práci
  • Zázemí významné mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí v Praze
  • Práce je vhodná pro absolventy

Pokud si myslíte, že je to přesně práce pro vás, prosíme o zaslání vašeho CV včetně fota.

Nástup možný ihned!

Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici, zašlete své strukturované životopisy s názvem Automechanik na emailovou adresu: l.vendegova@louwman.cz

Jednička ve spolehlivosti TÜV zpráva 2016 Toyota Reliability No.1

Toyota

SVĚTOVÁ

ZNAČKA Č.1