Technickohospodářský pracovník

Úspěšná a dynamicky se rozvíjející společnost Louwman Motor Praha s.r.o., autorizovaný prodejce vozů Toyota, v současné době rozšiřuje svůj tým v Praze o schopné lidi a hledáme kandidáta na pozici: Technickohospodářský pracovník.

 Pracovní náplň:

  • PROVOZ A ÚDRŽBATECHNICKÝCH SYSTÉMŮ A ZAŘÍZENÍ BUDOV
  • Celkový provoz objektu Toyota Louwman Praha na ulici Sárská.
  • Pravidelná údržba
  • Koordinace služeb pro provoz budovy
  • Revizní a kontrolní činnost vč. Harmonogramu a plánu revizí
  • Úklid vnitřních prostor a vnějších ploch
  • Zahradnické služby
  • DDD služby (dezinfekce, dezinsekce, deratizace)
  • Ekologická likvidace odpadu

ZAJIŠTĚNÍ OSTATNÍCH PODPŮRNÝCH SLUŽEB

Koordinace staveb a rekonstrukce

Přestavby, stěhování a gastro služby

Zajištění provozu pneu hotelu

Provoz archivu, ukládání dokumentů a skartace Příprava vozidel na výstavy (komunikace s marketingovým oddělením)

Požadujeme :

  • Odpovědnost
  • Spolehlivost
  • organizační schopnosti s určením priorit

Nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek
  • Zázemí významné mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí v Praze
  • 3 dny Sick Day
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned

Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici, zašlete své strukturované životopisy s názvem Automechanik na emailovou adresu: v.bousa@louwman.cz

Jednička ve spolehlivosti TÜV zpráva 2016 Toyota Reliability No.1

Toyota

SVĚTOVÁ

ZNAČKA Č.1